شرکت فناوری آذر ایمن رستاک ارومیه با بهره گیری از تجربه بیست ساله در بازار ، در زیر مجموعه های تجاری و بازرگانی، فنی و مهندسی، طراحی و مشاوره ، با توکل به پروردگار متعال و در جهت توسعه فعالیتهای خود بصورت تخصصی اقدام به تاسیس شرکت و هم اکنون در زمینه های زیر به صورت تخصصی شروع به فعالیت نموده و آماده ارائه خدمات می باشد:

تجاری و بازرگانی:

     فروش انواع سیستم های رایانه ای ، تجهیزات شبکه (Active & Passive ) انواع سرور، سیستم های نظارتی و امنیتی و … با استفاده از مطرح ترین و بروزترین برندهای موجود در بازار

فنی و مهندسی:

      این شرکت در توسعه خدمات خود با بهره گیری از کارشناسان مجرب و تجهیزات بروز و تخصصی اقدام به طراحی، نصب ، راه اندازی و نگهداری انواع شبکه در بستر فیبر نوری، کابل مسی ، وایرلس و نصب ، راه اندازی و نگهداری انواع سیستم های نظارت تصویری، سیستم های امنیتی و کنترل تردد نموده است.

هم اکنون کلینیک تخصصی فیبر نوری شرکت با در اختیار داشتن دانش فنی وتامین بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات مربوطه آماده ارائه انواع خدمات تخصصی فیبرنوری در اقصا نقاط کشور می باشد.

طراحی و مشاوره:

گام نخستین در استفاده و پیاده سازی صحیح و بهینه سیستم های امنیتی و شبکه های کامپیوتری تعیین ساختار می باشد. این ساختار شامل طرح اولیه، نقشه ها و تجهیزات مورد استفاده و برآورد هزینه های مورد نیاز جهت اجرای پروژه می باشد. که باید در مرحله طراحی مشخص گردد .

این شرکت با در نظر گرفتن موارد اشاره شده آمادگی دارد تا به عنوان مشاور و طراح ، تمام تجربیات و دانش فنی خود را در اختیار مشتریان محترم قرار دهد.